Teatr Tańca DF

 

TEATR TAŃCA DF jest zespołem łączącym doświadczenie tańca współczesnego i teatru ruchu. Teatr założony w 1990 roku jest projektem edukacyjnym, mającym na celu kształcenie tancerzy w zakresie techniki ruchu i świadomości ciała. Skupiona i konsekwentna praca pozwala młodym tancerzom zrozumieć dynamikę ich ciał w przestrzeni i poczuć nieocenioną wartość twórczej postawy w stosunku do własnego ciała.

Choreografem oraz dyrektorem artystycznym Teatru Tańca DF jest Katarzyna Skawińska. DF to także miejsce doskonalenia warsztatu choreograficznego i realizacji własnych pomysłów przez członków zespołu. Teatr ma swą siedzibę w Krakowie. Działa pod patronatem Dworku Białoprądnickiego.


Projekt "POZYtywny", który będzie prezentowany na Festiwalu, jest rozwinięciem dwóch pomysłów, mających swoje premiery w ostatnim sezonie artystycznym Teatru Tańca DF: "Ciepło" oraz "Pozytywka". Choreografem obrazów jest Magda Konik.

Tańczą: Magdalena Śmigasiewicz, Karolina Mika, Marcelina Jóźwiak, Katarzyna Badura-Kozak, Karolina Tomaszkiewicz, Piotr Machulski, Magda Konik

 
Zobacz i posłuchaj:

Projekt POZYtywny

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 57436
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl