Sweet Team

Grupa została założona przez pasjonatów, którzy chcieli realizować swoje zainteresowania i rozwijać się w dziedzinach związanych ze sztuką cyrkową oraz sztuką ulicy. Przygodę w tej dziedzinie rozpoczęli kilka lat temu. Każdy z nich należał do różnych grup fire show (Timmy Team, Dropsy, Tequila), mimo to wszyscy nieustannie na własną rękę szukali własnej artystycznej drogi, dodając do swoich umiejętności coraz to nowe zainteresowania. Z czasem pasja i hobby stały się ich sposobem na życie. Ciągle doskonalą swoje pokazy zaskakując publiczność. Docenili to producenci filmowi („Lejdis”) i telewizyjni („Podróże z żartem”, „Szymon Majewski Show”). Na festiwalu grupa zaprezentuje swoje najlepsze pokazy w dziedzinie akrobacji, sztuki cyrkowej i fire show, a także poprowadzi warsztaty kuglarsko-cyrkowe.

AGNIESZKA BIŃCZYCKA: mgr filozofii, absolwentka pedagogiki, dyplomowana aktorka cyrkowa (dyplom w 2009 roku z gimnastyki powietrznej). Od lat związana z nieformalnymi grupami kuglarskimi Dropsy oraz Sweetteam, żonglerina, artystka niezależna, tancerka z ogniem. Miłośniczka i reprezentantka nurtu "nowego cyrku". Od dwóch lat tworzy wraz z Antkiem Ambroziewiczem jedyny tego typu groteskowy duet powietrzny. Ich numer zagościł już na kilku offowych festiwalach (Festiwal Żonglerski w Ostródzie, Festiwal Sztukmistrzów w Lublinie oraz III Środkowoeuropejskie Spotkania Teatralno-Cyrkowe w Srebrnej Górze). Wraz z grupą od lat pracuje jako artystka i animatorka na róznego typu imprezach w kraju i za granicą.

ANTONI AMBROZIEWICZ: dyplomowany aktor cyrkowy (dyplom w 2009 roku z gimnastyki powietrznej), żongler i ekwilibrysta, obdarzony niezwykłym talentem komicznym. Jego wiedza i umiejętności bardzo doceniane są na animacjach dla dzieci. W tym roku rozpoczyna studia na Akademii Cyrkowej w Londynie. Wraz z Agnieszką Bińczycką przez ostatnie dwa lata opracowali groteskowy numer powietrzny, który uświetnił już kilka festiwali. W ubiegłym roku Antoni przejechał na monocyklu (jednokołowym rowerze) trasę Warszawa-Rzym w około 20 dni ustanawiając tym samym rekord świata.

MAGDALENA MICHALSKA: absolwentka pedagogiki, na co dzień pracuje z dziećmi w szkole. Od kilku lat członkini grup nieformalnych Dropsy oraz Sweetteam, tancerka z ogniem, żonglerina o anielskim usposobieniu, ogromnym talencie pedagogicznym i artystycznym.

KAMIL PAWEŁCZAK: Informatyk z wykształcenia, kuglarz z zamiłowania. Twórca i administrator jedynego w Polsce forum internetowego o tematyce kuglarskiej, miłośnik jazdy na jednym kole, żongler, jeden z pierwszych w Polsce tancerzy z ogniem.

DOMINIKA RUDNICKA: dyplomowana aktorka cyrkowa (dyplom w 2009 roku z gimnastyki powietrznej), wieloletnia zawodniczka teakwondo, miłośniczka koni i jazdy konnej, a także wszelkich ciekawych form ruchu. Pochodzi z rodziny artystów cyrkowych.

PIOTR WOŹNIAK: absolwent pedagogiki, pracownik domu kultury, członek grup nieformalnych Dropsy i Sweetteam. Żongler, animator, tancerz z ogniem z dużym talentem komicznym i aktorskim.

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): a3cc0
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl