Patron Honorowy czynnie promuje Festiwal

Chcąc Was zachęcić do skorzystania z naszej festiwalowej oferty imamy się przeróżnych sposobów docierania z informacją o wydarzeniach tegorocznej edycji. Lada moment zobaczycie na sądeckich ulicach jedną z form promocji bezpośredniej - rowery festiwalowe.

Nasi wolontariusze będą jeździć po mieście rozdając ulotki na rowerach "z odzysku", które przeszły gruntowny lifting. Naprawione, odmalowane, ozdobione - są formą promocji - jak nam się zdaje - sympatyczną, a na pewno ekologiczną i... zdrową dla reklamujących.

Te walory postanowił przetestować dzisiaj osobiście Honorowy Patron naszego projektu - Wicemarszałek Małopolski Leszek Zegzda. Jest on admiratorem głównie pieszych, górskich wędrówek, ale dwoma kółkami też nie gardzi. Jako były szef Instytutu Europa Karpat jest emocjonalnie związany z nazymi projektami - a zwłaszcza z tym najmłodszym pomysłem. Dlatego pewnie postanowił czynnie włączyć się w promocję Festiwalu, wzbudzając zainteresowanie przechodniów.

Test zaliczony, jutro wolontariusze ruszają na ulice. Nie wahajcie się prosić ich o festiwalowe materiały.

Do zobaczenia na Festiwalu!

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 57b7b
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl