Piknik Europejski

W piątek na Rynku Nowego Sącza odbędzie się Pinki Europejski "MAŁOPOLSKA W EUROPIE". Impreza trwać będzie od 14.00 do 18.00. W programie konkursy dla dzieci i młodzieży z mnóstwem nagród i niespodzianek oraz prezentacje i praktyczne konsultacje na temat możliwości uzyskiwania wsparcia z funduszy europejskich. Organizatorem cyklu takich imprez w całym regionie jest Marszałek Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy na tę imprezę. Małopolska nam pięknieje i zmienia się w niezwykłym tempie w dużej mierze dzięki europejskim funduszom. Dzięki nim jest także organizwany nasz Festiwal! Małopolski Regionalny Program Operacyjny finansuje ten projekt w 50%, zwiększając nasze możliwości proponowania Państwu atrakcyjnych i wartościowych wydarzeń artystycznych. Dlatego Piknik jest imprezą towarzyszącą naszemu Festiwalowi.

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 31bad
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl