Krzysztof Golonka

półfinalista programu Mam Talent, od ponad 4 lat zajmujący się żonglersko- akrobatyczną sztuką wykonywania trików piłkarskich Freestyle Football.

Swoje umiejętności miał okazje prezentować w wielu miejscach w Polsce, a także na Świecie m.in. w Austrii, Egipcie, Czechach.

 

Pokazy z jego udziałem to doskonałe widowisko, szczegółowo dopasowane w takt rytmicznej muzyki, podczas którego przedstawiane są wszystkie style piłkarskiego freestyle wzbogacone unikatowymi elementami akrobatycznymi, breakdance, czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów.

 

"Taka myśl chodziła mi po głowie...ile Ty miłości dajesz tej piłce...Ty po prostu kochasz to co robisz! Włożyłeś w to niesamowicie dużo pracy i powiem Ci - niesamowicie imponuje mi Twój upór, Twoja silna wola. Naprawdę, chylę głowę" - powiedziała oszołomiona występem "Clyde'a" Małgorzata Foremniak, jurorka programu "Mam Talent".

 

Zobacz video:

 

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): d99e3
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl