Krakowski Teatr Uliczny - Scena Kalejdoskop

Krakowski Teatr Uliczny "Scena Kalejdoskop" to grupa artystyczna z Krakowa założona w 1999 roku przez aktora i reżysera Piotra Kulczyka. Zajmuje się realizacją plenerowych happeningów i widowisk teatralnych oraz produkcją filmową. Pasja i zaangażowanie zespołu zaowocowały kilkoma przebojami teatralnymi, w których aktorzy występują na szczudłach, m.in. spektaklem ulicznym "Serce Don Juana"oraz widowiskiem plenerowym dla dzieci "Graal".

 

Zamiłowanie do teatru ulicznego przejawia się także w realizowanych widowiskach tańca z ogniem, pokazach gigantycznych baniek mydlanych, interakcjach szczudlarskich i pantomimicznych, oraz animacjach plenerowych dla dzieci. Dzięki prowadzonym przez "Scenę Kalejdoskop" warsztatom, ich uczestnicy mają możliwość zdobycia ciekawych umiejętności, np.: chodzenia na szczudłach, żonglowania, grania na bębnach czy charakteryzacji.

 

Więcej informacji na stronie www.scenakalejdoskop.krakow.pl


 

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): b57b7
   


mADZI 2011-03-31 08:50:15 
POZYTYWNE WIBRACJE

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl