MEGHIDO

 

Nowosądecki zespół hard-rockowy został założony w 2006 roku przez Adama Habelę (wokal) oraz Michała Chruślickiego (gitara). W niedługim czasie do zespołu doszedł Tomasz Kulig, który pierwotnie grał na instrumentach klawiszowych, po czym rozpoczął grę na gitarze. Kilka miesięcy później skład grupy zasilił basista- Adam Pawliczak. Po pewnym czasie do zespołu doszedł Jakub Kulak, zajmując miejsce za perkusją. W ten sposób ukształtował się rdzeń grupy.

Zespół bardzo długo szlifował (i dalej szlifuje) swoje zdolności muzyczne poprzez grę coverów ulubionych zespołów (Iron Maiden, Pink Floyd, Dream Theater) pracując jednocześnie nad autorskimi utworami.

Do największych dotychczasowych sukcesów Meghido należą: nagranie dwóch albumów demo, zajęcie 2. miejsca (w 2009r.) i 1. miejsca (w 2010r.) w powiatowym przeglądzie zespołów, który odbył się w Krościenku. W chwili obecnej Meghido skupia się na tworzeniu nowego materiału, koncertuje z nowym wokalistą, którym został Leszek Zwoliński. Zespół cały czas współpracuje z pierwszym wokalistą, Adamem Habelą, który pomaga w tworzeniu tekstów.więcej info... http://www.myspace.com/meghido                                                             

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): ae5a7
   


zdegustowany 2011-08-18 12:23:59 
następni,. Naprawde nie ma innych ciekawszych zespołów w kraju?????

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl