DUO FOCUS (PL)

DUO FOCUS to utalentowany i utalentowany duet akrobatyczny, który o swojej przygodzie z cyrkowymi przedstawieniami pisze tak:

 

„Nasza przygoda z akrobatyką zaczęła się jeszcze zanim trafiliśmy do szkoły sportowej, w której przeszliśmy trudną selekcję. Poznaliśmy tam naszego obecnego trenera, który wprowadził nas w świat akrobatyki sportowej. Lata ciężkiej pracy i wytrwałości w treningu dały nam szansę na odnoszenie sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Zostaliśmy wielokrotnymi mistrzami Polski Juniorów i Seniorów, a także medalistami Mistrzostw Świata i Europy. Po zakończeniu kariery sportowej postanowiliśmy wykorzystać zdobyte umiejętności i stworzyliśmy niesamowity mieszany duet cyrkowy”.

 

DUO FOCUS to także zdobywcy nagrody Publiczności na Międzynarodowy Festiwalu Sztuki Cyrkowej "Feux de la rampe" w Paryżu w  2010 roku.

Zdobywcy nagrody Specjalnej na XII międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie w  2011r.

 

Oglądać ich można było min.: w Paryżu, na Węgrzech, w Czechach, w Austrii, Holandii, Portugalii, we Włoszech,  w Hiszpanii, Anglii, Qatarze, Dubaju, Kuwejcie i w wielu miejscach w Polsce.

 

 

Zobacz film:

 

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 58c38
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl