Teatr FUZJA (PL)

Teatr Fuzja pobędzie z nami trochę dłużej. W sobotę (16.08), na płycie rynku przedstawi wspaniałe widowisko pt. Alicja,  w niedzielę (17.08) na Miasteczku Galicyjskim zaprezentuje spektakle pt. Odkrywcy i Na arce o ósmej, a dla najmłodszych przeprowadzi warsztaty tworzenia pacynek. 

Teatr Fuzja jest poznańskim teatrem alternatywnym. Liderami zespołu są Anna i Tomasz Rozmianiec. Teatr rozpoczął działalność w 2006 r.

Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej. W repertuarze ma spektakle salowe oraz spektakle plenerowe.

Teatr Fuzja jest jednym z założycieli Spółdzielni Teatralnej i bierze czynny udział we wszystkich projektach tej organizacji. Wspólnie organizują  Festiwal Teatrów Zależnych, a także prowadzą pracownię młodych – projekt edukacyjno-artystyczny dla młodzieży realizowany we współpracy z instytucjami kultury.

 


http://www.spoldzielnia.art.pl/fuzja/

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 5e4c9
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl