TEATR KUBIKA (PL) - Przygody pirata Drabinki, Ptasznik

Teatr zajmuje się produkcją przedstawień o profilu teatralno – cyrkowym, które realizuje na terenie całej Polski. Jak z czarodziejskiego rękawa potrafi wyczarować teatrzyk dla dzieci, a w nim autorskie scenariusze, baśniowe scenografie a także niezliczoną ilość niespodzianek, gier i zabaw realizowanych zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej. Nie straszne mu żadne przeciwności losu, długie i dalekie podróże. A wspierają go w tym własnoręcznie wykonane rekwizyty, stroje i scenografie, a także gabinet luster duży namiot cyrkowy. Aktorzy teatru potrafią wprowadzić widzów w niesamowity świat gry słowem i ciałem, w świat wyobraźni i fantazji.

Misją Teatru Kubika jest przekazywanie wartości oraz uwrażliwienie widza – zarówno dorosłego jak i dziecka – na świat artyzmu, teatru, sztuki. W czasie jego spektakli dorosły na nowo staje się dzieckiem, odkrywa w swojej duszy dziecięcy świat baśni, marzeń i uczuć. Dzieciom zaś gwarantuje wrażenia zapierające dech w piersiach. A wszystko to okraszone radością, śmiechem i zabawą.

 

Spektakl „Ptasznik”

Liryczna, wzruszająca i pouczająca opowieść o wędrowniczku, który podziwiając piękno przyrody znajduje klatkę z ptaszkami... Przygoda ptasznika - wędrowniczka opisywana jest barwnie tylko za pomocą gestu, ruchu i mimiki. W tle piękna muzyka z oryginalnymi odgłosami ptaków.

 

Spektakl „Przygody Pirata Drabinki”

 

Niesamowity spektakl plenerowy, w którym baśniowy statek piracki płynie ulicami, a w nim piraci, którzy wiozą czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie może zabraknąć uroku i artystycznego przekazu, mnogości gier i zabaw pirackich, konkursów, zadań i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem swojego własnego okrętu i wyruszyć w świat odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód.

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 53289
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl