Przygotowania do festiwalu Karpaty OFFer 2009

Trwają przygotowania do I Międzynarodowego Multimedialnego Festiwalu Sztuki Małopolska - Karpaty OFFer. Po ubiegłorocznym - udanym, jak się zdaje - PROLOGU realizujemy pierwszą edycję projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. To oraz fakt zainteresowania publiczności i wyrażanych przez nią oczekiwań stawia organizatorom bardzo wysoko poprzeczkę.

Na szczęście udało się pozyskać do współpracy osby i instytucje, które gwarantują wysoki artystyczny poziom festiwalowych propozycji. Można się o tym przekonać czytając artykuły w działach PROGRAM i ARTYśCI. Nawiązaliśmy też owocną i niezwykle miłą współpracę z samorządami festiwalowych miejscowości. W tym roku są to Zakliczyn i Biecz. W obu tych miejscowościach - wybranych przez nas ze względu na architektoniczno-krajobrazową urodę i wyjątkową atmosferę stylowych rynków - przyjęto nas niezwykle życzliwie i na co dzień pomaga nam grono profesjonalnych i sympatycznych osób. DZIĘKUJEMY!

Trwają ostatnie uzgodnienia z artystami i innymi uczestnikami festiwalu. Mamy nadzieję, że po ich zakończeniu powstanie program, w którym każdy znajdzie coś, co go zachęci do uczestnictwa w festiwalu. Może to być uczestnictwo czynne, bo oprócz prezentacji i akcji artystycznych będą też ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Szykujemy także nietypowe atrakcje takie jak: wędrowna herbaciarnia, offlimpiada artystyczna czy... seans u karpackiej wróżki.

Zainterresowanych prosimy o zarezerwowanie sobie weekendu od 21 do 23 sierpnia.

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): d3ebb
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl