Accomplice Affair

Accomplice Affair pochodzi z Kalisza i jest projektem muzycznym poruszającym się w klimatach dark ambient, dark vave z elementami psychedelii. Dźwięki na debiutancki album zarejestrowano w P.P.R. House Studio w Ostrowie Wlkp. w kwietniu 2006 r. Płyta nosi tytuł „Act of Creation..." i została wydana przez izraelską wytwórnie The Eastern Front w grudniu 2006 r. Płyta otrzymała wiele pozytywnych recenzji i była rozprowadzana przez dystrybutorów z branży muzyki eksperymentalnej na świecie. Po wydaniu pierwszego albumu, rozpoczęły się prace nad nową płytą - „Jezioro Wspomnien".

 

Natomiast najnowszy album Accomplice Affair to „Samotny horyzont" - muzyka jest jak droga prosto do świata ludzkiej wyobraźni, którą otacza wiele magicznych pejzaży. Accomplice Affair podczas występów na żywo przygotowuje dla swoich fanów specjalne sety, na których wykorzystywane są bębny : djembe i darabuka oraz gitary...


Skład koncertowy:

  • Przemysław Rychlik - gitary, sample, głosy
  • Tomasz Baginski - instrumenty perkusyjne (djembe, darbuka).

Adres strony internetowej projektu:
www.accompliceaffair.za.pl

 

 
Komentarze  |  Dodaj swój komentarz
Przepisz znaki w odwrotnej kolejności (od końca): 0b6f0
   


Brak komentarzy...

 Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach dotyczących festiwalu zaprenumeruj newsletter...


PATRONI MEDIALNI

 

PARTNERZY

 © 2009 Instytut Europa Karpat

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalengo w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Projekt i wykonanie: inti.pl