TEATR MAŁGO

Artyści TEATRU MAŁGO przyjadą do Nowego Sącza, by zapewnić rozrywkę najmłodszej części festiwalowej publiczności.

Niewidzialny książę (spektakl dla dzieci) 

Zabawny i pasjonujący spektakl opisujący zmagania chłopca imieniem Wojtek ze złym astrologiem Gradobusem.

Gradobus rządzi krajem króla Gwoździka, który zdziwaczał po śmierci żony i zaginięciu ukochanego syna. Rodzina Wojtka została wygnana z dworu do opuszczonego zamczyska. Matka, która utraciła pamięć podczas napadu na karetę z małym królewiczem była niegdyś nadworną lekarką króla i królowej, zaś ojciec zajmował się tworzeniem scenografii podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Wojtek przy pomocy ojca i Rybki — gadatliwego sługi astrologa odnajduje Wielką Księgę Mądrości, w której zapisane są przeróżne zaklęcia, w tym jak stać się niewidzialnym i odzyskać utraconą pamięć. Będąc niewidzialnym demaskuje i pokonuje Gradobusa, który chciał otruć władcę. Pomaga również odzyskać pamięć matce.

Profesjonalne aktorstwo, przestrzenna scenografia, niebanalne kostiumy i rekwizyty, zaskakujące zwroty akcji, wspaniała muzyka — to tylko niektóre zalety tego przedstawienia.

Niewidzialny książę  w rewelacyjnej inscenizacji Teatru Małgo to doskonała, kształcąca rozrywka i niezapomniana podróż w świat bajek.

Właśnie leci show dla dzieci  (interaktywne widowisko dla dzieci)

Program estradowy składający się z wielu scenek aktorskich, piosenek, zabaw, konkursów i quizów dla dzieci. W programie przewidziane są: piosenka „Aktorem dobrze być”, scenka „Lekcja języka polskiego – dyktando, piosenka „Kung-Fu”, scenka „Karateka – czy znasz tą zagadkę”, piosenka „Przecież w życiu można zrobić wszystko”, scenka „Kot – Lis”, piosenka „Są zaklęcia na potknięcia”, scenka „Czarownica”, scenka „Policjant – Złodziej”, piosenka „Chłopcy-Radarowcy”, scenka „Rymowanka”, zabawa „Dokończ zdanie i przysłowie”, konkurs „I ty możesz zostać artystą”, quiz „Dzieciaki z klasą”, konkurs „Czy znasz muzykę z naszych ulubionych seriali”, piosenka „Szczęśliwe zakończenie”.