Artyści

Pozwól, by KARPATY OFFer zaczarowały twój sierpniowy weekend
Daj się porwać muzyce VOO VOO
Spotkaj się z Niewidzialnym Księciem
Zanurz się w Ciszy Troi
Odkryj, co znaczy Fin Amor...

Podstrony

VOO VOO i Sądecka Orkiestra Kameralna

VOO VOO to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Każda z kolejnych płyt VOO VOO stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. Jest niebywale twórczy i doskonale łączy klasykę z nowoczesnością.

TEATR MAŁGO

Artyści TEATRU MAŁGO przyjadą do Nowego Sącza, by zapewnić rozrywkę najmłodszej części festiwalowej publiczności.

SEA ECHO Tęgoborze

Jazz nigdy się nie skończy – twierdził jeden z najsłynniejszych pianistów tego gatunku Chick Corea. Udowodnimy to podczas tegorocznego festiwalu wyprowadzając jazzowo-swingowe nuty z klimatycznych klubów i nastrojowych kafejek, w których zwykle brzmią. Tym razem scenerią koncertu będzie ulica Jagiellońska. To tam wczesnym sobotnim popołudniem muzycy big bandu SEA ECHO zaproszą nas do świata swoich muzycznych improwizacji. Marcelina Gawron - wokal, kontrabas; Krystian Jaworz – piano; Józef Gawron – perkusja.

SCREAMO TRICKZ – pokazy akrobatyczne

SCREAMO TRICKZ to grupa zajmująca się Extreme Martial Tricks, albo po prostu - trickingiem. Jest to sport łączący w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki, breakdance czyli widowiskowe kopnięcia, salta i obroty. W odróżnieniu od wielu innych dyscyplin sportowych, tricking nie ma formalnych zasad, przepisów i reguł. Cała sztuka polega na tym by stworzyć estetyczne i kreatywne połączenie tych elementów wyrabiając jednocześnie swój własny niepowtarzalny styl. Na festiwalowej scenie SCREAMO TRICKZ zaprezentuje swoje najlepsze, dopracowane do perfekcji triki.

TEATR PANTOMIMY MIMO

Teatr Pantomimy Mimo powstał w 2002 roku. Założony przez Bartłomieja Ostapczuka jako teatr jednego aktora szybko przekształcił się w zespół. Poszukiwania artystyczne aktorów Teatru Mimo zaowocowały wypracowaniem własnego języka teatralnego, w którym artyści starają się łączyć najważniejsze elementy sztuki kluczowych twórców i reformatorów współczesnej pantomimy.  W teatralnej pracy  poprzez ruch i gest próbują wyrazić esencję uczuć i emocji, nie stroniąc przy tym od odrobiny absurdu. Pragną by przy zachowaniu zasad sztuki pantomimy jedynymi granicami były granice ich wyobraźni.

TEATR EWOLUCJI CIENIA

Teatr Ewolucji Cienia z Poznania istnieje od 2008 roku. Jego założycielami są Wioletta i Sławomir Dadej, specjalizujący się w nurcie "physical theatre" i w nurcie teatru plastycznego. Twórcy starają się w swoich scenicznych opowieściach kłaść nacisk przede wszystkim na człowieka i relacje międzyludzkie, unikając przesady w wykorzystaniu rekwizytów i dekoracji. Dlatego ich spektakle cechuje niemal asceza scenograficzna przy jednoczesnej dużej dynamice scen opartych na rytmie i ekspresji aktorów oraz na ilustrującej akcję muzyce.

TEATR BIURO PODRÓŻY

Teatr Biuro Podróży istnieje od 1988 roku. Jego założycielem i reżyserem jest Paweł Szkotak. W ciągu ponad trzydziestu lat poszukiwań artystycznych teatr wypracował własną metodę pracy nad spektaklem oraz rozpoznawalny styl teatralny, przygotował 20 autorskich spektakli, w tym dziesięć widowisk plenerowych.